+90 533 635 98 99
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız 2. El Eşya Alım Satımda 2004 Yılından Beri Hizmet Vermektedir.
Her Türlü ikinci El Eşya / Ev Mobilyaları / Antikalar /Ofis ve Büro Malzemeleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Firmamız 11 Yıldır siz müşterilerimize hizmet vermekte olup sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Bu günlere kadar gelebilmemizi sizlerin bize duymuş olduğunuz güvene borçluyuz.
Yılların Vermiş Olduğu güven ve prensipli çalışmamız sayesinde hem personellerimiz hemde iş gücü kollarımızın düzenli çalışmasının karşılığını siz müşterilerimizin desteğiyle daha üst seviyelere taşımaktayız.
TRABZON EV-KUR İKİNCİ EL EŞYA olarak,Trabzon ve çevre ilçelerinde bulunan müşterilerimize kaliteli ürünü en ucuz şekilde temin etmenin vermiş olduğu mutlulukla görevimize devam etmekteyiz.
Özellikle 2.El eşyaya ihtiyacı olan öğrencilere bu konuda gereken her türlü kolaylık uygulanarak, onların ihtiyaçlarına destek vermekteyiz.
TRABZON EV-KUR İKİNCİ EL EŞYA olarak, müşterilerimizi mahçup etmemek adına herşeyi en uygun şekilde sizlerin hizmetine sunmaktayız.
Ayrıca; müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında, hem müşteriye hem de sektördeki diğer firmalara, satış aşamasından ürünlerin alınmasına, teslimine ve kurulumuna kadar her aşamada destek vermekte ve ürünlerinizin değerini nakit olarak vermekteyiz.

 

Ana Değerlerimiz

» Hizmette Dürüstlük
» Karşılıklı olarak gerekli esnekliği sağlamak
» Değerinde Fiyatlandırma
» En Kaliteli 2. El Alış Verişi sağlamak
» Müşteri odaklı Hizmet verebilme
» Sürekli gelişim

×

EV-KUR Whatsapp Hattı

× Whatsapp Hattı